y

y

пʼятниця, 25 березня 2016 р.

* * *  

Весна...Теплі, ласкаві долоні-промінчики золотого сонечка обнімають втомлену землю і поволі знімають тяжке зимове покривало. Воно стає мереживним і прозорим, а потім з'являються перші квіти, наче тендітні квітучі брошки. Струмочки дзвінкими голосами біжать у веселім танку і сповіщають всіх навколо про прихід весни. Сором'язливі ніжні бруньки ще ховаються у свої коричневі кожушки і лише ледь-ледь визирають і показують зелені кучерики. Дерева розправляють втомлені спини і підіймають руки-гілки до блакитного рядна небесної блакиті. Все навколо наповнюється силою і вдихає свіже повітря на повні груди...Природа просинається...


Весняне пробудження


  
Це кольє аналог мого улюбленого " Коли розцвітають підсніжники "... і за останні півроку було багато бажаючих побачити його знову. Та я і сама дуже хотіла його повторити ( хоча повтори і не люблю ) та ніяк не могла знайти потрібні матеріали, бо головним було зберегти тендітність і ніжність, а їх забезпечував центральний агатик -- а такого красеня знайти було неможливо.


 Але якось мені трапилась різна підвісочка лисичка із гірського кришталю -- така мила, ніжна і цікава...і я вирішила поселити її серед перших весняних квітів і кришталевого талого снігу :)))


 Ще в кольє з'явилися кришталеві кубики кольору "шампань" -- захотілося додати трішки тепла і сонечка.


 Квіти цього разу теж трішки інші -- анемони дібровні із різного перламутру і біля них з'явилися маленькі зелені листочки ( сплетені із бісеру Delica ).


              Ще невеличке доповнення -- кришталеві підвіски, наче крапельки талого снігу :))).


Ось така у нас весна :))).


Ласкавої вам весни -- сердечного тепла, запашних квітів і сонячних поцілунків !!!
18 коментарів:

 1. Шикарна робота!!! З лисичкою - несподіванно, але дуже мило. :)

  ВідповістиВидалити
 2. Оленочко, дякую ! Так, з лисичкою вийшло несподівано ( і для мене самої ) і саме через це захотілося спробувати і такий варіант :))).

  ВідповістиВидалити
 3. Я одразу й не зрозуміла, що то лисичка :-) Уважно читала, щоб зрозуміти, що то за камінчик такий оригінальний :-) Дуже гарно!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ларисонька, дякую велике ! Ми тут сімейкою теж довго розмірковували хто то -- лисичка чи кицька ? Та все ж дійшли висновку, що лисичка :))).

   Видалити
 4. Яка кумедна лисичка :) А кольє фантастичне - справжня весняна ніжність :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Інночко ! Так для каменю досить кумедна форма ( і саме цим мене і зацікавила ) і вона змушує мимоволі посміхнутись -- а це те, що б я хотіла -- позитив і добро :))).

   Видалити
 5. Лена, как ты здорово лисичку обыграла! Я почувствовала запах утреннего весеннего леса, как же ты умеешь передать непередаваемое! Очень нежное колье!

  ВідповістиВидалити
 6. Дашуня, спасибкииии !!! Наверное это потому, что я очень люблю природу ( и лес в том числе :))) -- это моё вдохновение, терапия и просто жизненная необходимость. Я без прогулок на природе просто никуда ! Ни дня без них !

  ВідповістиВидалити
 7. Оленочко, яка краса! Дуже ніжне і на вигляд невагоме кольє! Дійсно, наче підсніжники та перша травичка виглядають з-під снігу і їх зігрівають перші теплі промінчики. Я також в захваті від кришталевої лисички і маленьких перламутрових квіточок! А підвіски, чесно кажучі, одразу не помітила), такі ці краплинки тендітні!))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Катруся, дякую тобі величезне !!! З підвісками я довго вагалася -- додавати чи ні ? Я люблю всілякі такі штуки, але не всі ж такі як я :))). Та саме через те, що вони не дуже помітні я їх додала -- підкреслює задум кольє і не кидається в очі :))).

   Видалити
 8. Лена, красота какая!!! Какое-то очарование, лучистое и хрустальное! Как застывшее среди сталактитов волшебство Хозяйки Медной Горы! Сколько еще сокровищ хранят твои руки?

  ВідповістиВидалити
 9. Леночка, СПАСИБО тебе огромное! Такие замечательные слова и комплименты ... Относительно сокровищ, то если ты о различных камешках, тогда сажу, что у меня их ооочень много:))) ... Я на днях пересмотрела все свои запасы и .... обомлела :)) ) ... Когда я успела столько "нахомячить" ?! Но все экземпляры очень красивые !!! Поэтому работы на ближайшие лет 3 мне точно обеспечены :))).

  ВідповістиВидалити
 10. Весь весенний лес в этом колье! И темная зелень елочек, и последний чистый снежок и первый тающий - такой серебристый, перенасыщенный влагой, и темная талая вода, и первые робкие зеленые искорки зелени на кончиках набухших почек и, конечно, подснежники! Обожаю твои колье! Всегда такие живописные, всегда целая история!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ой, Светик, я просто зачиталась твоими комментариями ... Так душевно, тонко и чувственно ! Я прямо оказалась среди весеннего леса ! Спасибо, тебе моя дорогая, это оооооооочень приятно !!!

   Видалити