y

y

неділя, 1 червня 2014 р.

* * * 

Чар-зілля...

... А ви любите зелений колір ? Я, так ...дуже :)))...

Для мене кінець весни - початок літа це неймовірна пора !...Пора соковитої, лазурової, повної сил і життя зелені. Пора, теплих і сповнених любові, згадок про дитинство...Коли ми з татком  їздили до лісу....Ми дуже любили їздити на природу...А особливо - до світанку...Брат і мама нас ніяк не розуміли...Чого їхати туди так рано ?
...Просто бачили б вони ту красу ! Коли все ще спить. Навколо тихо-тихо, сивий туман мутною пеленою стелиться по землі, ніби старий дідуган розпустив свою бороду. Повітря свіжо-колюче, коли вдихаєш його на повні груди і воно цілющою силою наповнює кожну клітинку твого тіла, розливається по ньому і дає тобі колосальний заряд енергії. Щебетання птахів таке голосне і дзвінке, немов величезна дзвіниця заграла всіма своїми дзвонами а ті розлетілися довкола і гучно впали розсипавшись в густих польових травах. Краплинки роси виблискують різнокольоровими барвами немов сотні дорогоцінних каменів, які щедро розсипались на листі і гіллі. І коли вітер-пустн бавлячись розгойдує цю красу вона бринить , як кришталь...А коли сходить сонце ! Це просто захоплює дух ! Вогняно-рожеве марево розповзається по сонному небу і заливає яскравим світлом все навколо. Здається, що ніби там високо-високо в небі хтось розпалив багаття і воно тисячами іскринок-жаринок впало до долу...Тоді природа починає прокидатись...Ліниво відкриває свої очі і всміхається світу...Починають метушитися трудівниці-мурашки і прудкі коники...Шепочуть духмяні трави...Повертають до сонця свої голівки красуні-квіточки і Їх п'янкий аромат дурманить голову...В лісі ще дуже тихо і, навіть, ця глибока тиша трішки лякає. Коли наступаєш на гілку і її гучний хруст летить далеко-далеко, вдаряється в кожне дерево і розноситься потужним відлунням...Ліс гостинно вітає нас і обдаровує смачнющими гостинцями - духмяною суничкою, чорничками-намистинками, запашними конваліями і сором'язливими фіалочками...

 
І от саме  такі спогади і почуття спонукали мене зробити цей набірчик ( собі на День народження, який у мене завтра  :blush: )...Задумала давно але була в пошуках каменю. Хотіла саме такий, який нагадує свіжу молоду зелень. І після довгих пошуків , я таки його знайшла :dance2:. Камінь із назвою - олівін :girl_tender:. Камінь неймовірно позитивної енергетики, який захищає і оберігає, додає впевненості і сил, надихає, дарує життєву енергію, налаштовує на романтичний лад і зміцнює кохання :36_3_18:...
 Використано : натуральні кабошони - олівін, агат моховий ( сережки і підвіс ), натуральні бусини яшма ріоліт, змієвик, онікс, ріволі  Swarovski, кришталеві і скляні чеські намистини, японський бісер ТОНО і DELICA, натуральна шкіра, бронзова фурнітура.


 Ну, а я до

  Лізи в Мир мох грёз :))). 
І до Віки в " Рукодільне кафе "
14 коментарів:

 1. Лена, какая красота!!! Нет слов!!! Ты просто молодец!!! Какая кропотливая работа!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Спасибочки, девчёнки !!! Мне очень приятно, что вам понравилось :)))...

  ВідповістиВидалити
 3. Шикарный комплект! По-королевски красивый! И конечно поздравляю с днем рождения! ))) Спасибо за участие в проекте Рукодельное кафе!

  ВідповістиВидалити
 4. Вика, спасибо за поздравление и тёплые слова ! Мне очень приятно !!!

  ВідповістиВидалити
 5. Яка краса! Набір просто казковий! А тортики - просто шедеври. Заходьте у гості, будемо знайомі:
  http://zorjana-zorjana.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити
 6. Дякую, Зоряночко ! Приємно чути хороші слова від такої майстриньки ! Окреме - дякую - за запрошення :))). Будемо дружити !

  ВідповістиВидалити
 7. набор достоин украсить Хозяйку Медной горы -))) смотрится роскошно!
  спасибо за участие в Июньском Креативе у Лизы

  ВідповістиВидалити
 8. Спасибки, Оксана за тёплые слова !
  Меня кстати иногда так муж называет ( Хозяйка Медной горы ) :)))...

  ВідповістиВидалити
 9. Лена, очень кропотливая работа.. нравится цвет ..прям под мои глаза)
  И с ДНЕМ Рождения тебя!!!! любви, гармонии, счастья!

  ВідповістиВидалити
 10. И под мои тоже :)))...
  Спасибки, Танюша ! И за поздравления - отдельное спасибо - мне очень приятно :)))...

  ВідповістиВидалити